» Послуга автоінформування

Послуга автоінформування

Іншими словами автоінформатор називають автопродзвін.
Це швидкий і зручний спосіб автоматично проінформувати велику кількість клієнтів, повідомивши їм важливу інформацію.
Телефонний автоінформатор дозволяє організувати швидкісний автоматичний продзвін/інформування, широко використовується службами таксі, мобільними операторами та іншими компаніями, що мають величезну клієнтську базу.
Якщо в компанії є потреба повідомити про:
- презентацію
- акцію
- організацію будь якого заходу
- зателефонувати боржникам
- повідомити про розпродаж
від тепер в зручному форматі.
Функціонал автоінформатора створений на основі інноваційних технології, яка використовується в VoIP телефонії. В даний час це найбільш прогресивний метод. Даного типу телефонія перетворює голосовий сигнал в цифровий код, при цьому сигнал може бути відправлений в будь-яку точку світу. Як результат, висока якість міжміського і міжнародного зв'язку. Телефонний автоінформатор значно знижує витрати на зв'язок, допомагає оповістити про акції та інших новинах клієнтів, крім того, залучає нових.
Можливості автоінформатора

Обдзвін клієнтів. Важлива частина роботи багатьох компаній. Клієнти завжди будуть в курсі актуальних знижок і акцій, боржники будуть сповіщені про заборгованість, співробітники взнають про семінар або заплановану нараду. Ще одна перевага автоінформатора – збереження і запис остаточного результату роботи. Купити автоінформатор - придбати помічника.